סופר אלונית
סו גוד רשת חנויות נוחות
סו גוד רשת חנויות נוחות
אלונית רשת חנויות נוחות
מילק רשת חנויות נוחות
מבנה מסחרי מעלה אדומים

קבוצת שרלין - עמוד הבית

נדל''ן מניב

נדל"ן מניב

בעבר תחנות דלק היוו נקודות עצירה לא אטרקטיביות בצידי הדרך. כיום תחנות דלק הן מתחמי מסחר וקניות מעוצבים ומוקפדים, שבנייתם דורשת חשיבה אסטרטגית ותכנון נכון. קבוצת שרלין מתמחה בתכנון תחנות דלק תוך יצירת תדמית יוקרתית ותרומה הן לפעילות התחנה והן להכנסות מהנדל"ן המסחרי.

קבוצת שרלין מחזיקה בשטחי נדל"ן המשולבים בתחנות התדלוק בבעלותה. ייחודם של שטחי הנדל"ן שפיתחה הקבוצה הוא בחשיבה המקיפה ובתכנון המדויק התורמים הן לעליית ההכנסות ממכירת הדלקים והן לעליית ההכנסות הקמעונאיות בשטחים המסחריים.

צריך לדעת איך לבנות תחנת דלק

כמו בכל תחום, גם תחום בניית מתחמים מסחריים הצמודים לתחנות דלק דורש התמחות מקצועית. קבוצת שרלין פועלת כיזם (Developer) בתחום שטחי המסחר בתחנות תדלוק. כל השטחים המסחריים שהוקמו על ידי קבוצת שרלין תוכננו כך שישתלבו בצורה האופטימאלית עם תחנות התדלוק, תוך יצירת חשיפה מרבית, זמינות וחויית קניה איכותית, תוך שמירה על פעילות התדלוק במתחם.

נכסים בתפוסה מלאה

קבוצת שרלין מתגאה בכך שכל הנכסים שבבעלותה נמצאים בתפוסה מלאה. לקבוצת שרלין התמחות ביצירת תמהיל עסקים איכותי המתאים למתחמים המשולבים בתחנות התדלוק. תמהיל עסקים נכון מאפשר תפוסה מלאה ומקסום הכנסה, יחד עם תרומה חיובית לתדמית תחנת הדלק.

עבור לתוכן העמוד